Výškové mytí oken Praha

Zajišťujeme výškové čištění fasád budov (i historických a památkově chráněných) od prachu, atmosférických nečistot, nánosů starých barev, odstranění graffiti a další.

Při vapování fasád používáme vysokozdvižnou plošinu nebo pochozí lešení na dobře přístupných místech a lana a horolezeckou techniku v obtížném prostředí.

Na fasádách se denodenně usazuje prach a různé nečistoty. Zajišťujeme kompletní čištění a mytí za použití horolezecké techniky. Fasády tak čistíme od pavučin, prachu, zplodin, řas a plísní, ptačího trusu, lišejníků a dalších nečistot.

Na vnější povrchy staveb neustále působí okolní prostředí. Vlivy okolního prostředí přinášejí znečištění atmosférickými nečistotami (směs prachových částic, smogu, sazí a exhalátů z výfuků automobilů a jiných nečistot a vytváří reakci s podkladem a kyselými dešti na površích staveb vrstvu černých povlaků).

Mikroorganismy, t. j. plísně a řasy, jsou při vhodných fyzikálních podmínkách schopné v krátké době zamořit vnější fasády jakož i stěny v interiéru. V důsledku jejich působení dochází k rychlé degradaci. Zhoršení kvality povrchu se projevuje jako fyzické poškození omítky a malby na stěnách. Nepříznivě však ovlivňuje i na zdraví lidí, kteří v daném prostředí bývají.

Čištění fasády domu Vám umožní odstranit atmosférické nečistoty. Dejte Vaší fasádě opět nový vzhled.

Nečistoty odstraňujeme z přírodních i umělých kamenů, cihel, betonu, teraca, barvených nebo probarvených povrchů, keramiky, pálené i betonové střešní krytiny, eternitu, ale i z hliníkových nebo eloxovaných povrchů.

Výhodou naší práce je schopnost umýt i ty nejvyší, nejhůře dostupná místa.

Při chemickém mytí a čištění využíváme služeb renomovaného výrobce fr.fa. SCALP, máme s tím dostatek zkušeností
a víme co, kdy a jak použít.

Mytí a čištění fasády tlakovou vodou(vapování) před fasádním nátěrem v Praze 6

Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha

Chemické čištění fasády na paneláku + omytí tlakovou vodou(13 pater..)

Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha Mytí a čištění fasády tlakovou vodou Praha

Jsme specialisté na veškeré výškové práce za použití horolezecké techniky, umíme však i z lešení či plošiny

V případě jakýchkoli dotazů volejte nonstop,
napište email či použijte formulář a zanechte kontakt na sebe, my se Vám obratem ozveme.

MARTIN KUBÁT

mobil:+420 776 613 434

mail:martin.kubat@horolezecke-sluzby.cz

Jméno a příjmení:
Telefon
E-mail:
Text zprávy:
 Mytí oken provádíme i v dalších lokalitách:

Mytí skel výškových budov v Praze Nástroje pro mytí oken Karcher mytí oken