Výškové mytí oken Praha

Provádíme montáž zábran proti ptactvu(holubům), které svým trusem znečišťují Váš objekt.

Pokud potřebujete ochránit svůj objekt před ptactvem, jste na správné adrese. Zajišťujeme prodej, ale i montáž systému ochrany budov před ptactvem.

Hroty se k povrchům, které chceme ošetřit přilepí vhodným voľnedostupným tmelem podle druhu podkladu. Zabraňují holubům sedání a hnízdění na ošetřených plochách. Jsou vyrobené z kvalitní nerezavějící oceli. Hroty jsou zaoblené aby nezpůsobily zranění holubom. Jsou vhodné na jakýkoliv typ budov.

Kovové hroty ze speciální nerezové oceli s přesně definovanou výškou a rozpětím jsou efektivním řešením ochrany proti holubům. Různé verze se aplikují při ochraně stavebních konstrukcí a ochraně fasád na parapetní desky, římsy, atiky, dešťové okapy, klimatizace a technologická zařízení, ale také na reklamní a informační tabule apod.

Kvalitní ochrana daného objektu je závislá zejména na dobře vybraném ochranném systému proti ptactvu.

Systém se vybírá po zanalyzování mnoha faktorů.

Obecně členité fasády domů nabízejí skvělé místo pro ptactvo a bývají nejobtížnější na pokrytí.

Instalace hrotů proti holubům Praha 9

Instalace hrotů proti holubům Praha 9 a mytí fasády Instalace hrotů proti holubům Praha 9 a mytí fasády Instalace hrotů proti holubům Praha 9 a mytí fasády Instalace hrotů proti holubům Praha 9 a mytí fasády Instalace hrotů proti holubům Praha 9 a mytí fasády Instalace hrotů proti holubům Praha 9 a mytí fasády Instalace hrotů proti holubům Praha 9 a mytí fasády Instalace hrotů proti holubům Praha 9 a mytí fasády Instalace hrotů proti holubům Praha 9 a mytí fasády Instalace hrotů proti holubům Praha 9 a mytí fasády Instalace hrotů proti holubům Praha 9 a mytí fasády Instalace hrotů proti holubům Praha 9 a mytí fasády Instalace hrotů proti holubům Praha 9 a mytí fasády Instalace hrotů proti holubům Praha 9 a mytí fasády Instalace hrotů proti holubům Praha 9 a mytí fasády Instalace hrotů proti holubům Praha 9 a mytí fasády

Jsme specialisté na veškeré výškové práce za použití horolezecké techniky, umíme však i z lešení či plošiny

V případě jakýchkoli dotazů volejte nonstop,
napište email či použijte formulář a zanechte kontakt na sebe, my se Vám obratem ozveme.

MARTIN KUBÁT

mobil:+420 776 613 434

Praha | Střední Čechy | Celá ČR

Krhanická 718/27, Kamýk, 142 00 Praha 12

Jméno a příjmení:
Telefon
E-mail:
Text zprávy:
 Mytí oken provádíme i v dalších lokalitách:

Mytí skel výškových budov v Praze Nástroje pro mytí oken Karcher mytí oken